top of page

Kreujemy wnętrza.

W naszej działalności nie tylko kompleksowo projektujemy wnętrza. Wierzymy w siłę detalu, dlatego również istniejącym przestrzeniom potrafimy nadać nowy, inny charakter. Charakter KOOKU, w którym luksus, komfort i funkcjonalność w idealnych proporcjach łączą się z artyzmem i awangardą, poruszając głęboko ukryte struny ludzkiej duszy i skłaniając do kontemplacji.

Nasze kreacje nie tylko zmieniają wnętrza pomieszczeń, ale również oddziałują na wnętrza ich właścicieli. Sztuka, którą wypełniamy przestrzeń, ma zdolność wpływania na ludzką osobowość. Obcowanie z dziełami wybitnych artystów rozwija i uwrażliwia, pomaga w budowaniu własnej tożsamości, odpowiada na wiele pytań oraz wpływa na kształt preferencji i osobistą ocenę piękna. Według nas to nie sam projekt jest najważniejszy, ale ta fala doznań i doświadczeń, która pojawia się tuż po jego realizacji.

Nasze wnętrza definiują dusze ich właścicieli.

U podstaw naszego podejścia do projektowania leży przekonanie, że dobrze zaaranżowane wnętrze powinno odzwierciedlać naturę i upodobania jej właściciela oraz wyznawany przez niego system wartości. Harmonizować z jego stylem życia. Bogata i różnorodna oferta obiektów w naszej selekcji, sygnowanych przez oryginalnych twórców oraz indywidualne podejście do każdego projektu pozwala nam kreować wnętrza, w których każdy nasz Klient może poczuć się „jak u siebie”.

Pomagamy luksusowym biznesom kreować swoją tożsamość.

Jesteśmy otwarci, by dzielić się naszą wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Nasze usługi doradcze i projektowe oferujemy biznesom z różnych branż, skierowanym do zamożnych klientów. Zajmujemy się stylizowaniem istniejących przestrzeni publicznych, jak biura, hotele i restauracje.  Nadajemy im wyjątkowy, luksusowy i artystyczny charakter, zawsze zgodny z filozofią i etosem firmy. Projektujemy również apartamenty pokazowe dla developerów, ukierunkowane na osoby, które pragną najwyższej jakości, poszukują tego co rzadkie i niezwykłe, a od przestrzeni mieszkalnej oczekują czegoś więcej. Swoją pracę dedykujemy koneserom sztuki i wielbicielom nieoczywistego piękna. Zapraszamy do współpracy.

DEWELOPERZY

HOTELE

RESTAURACJE

MARKI DÓBR LUKSUSOWYCH

PRIVATE BANKING

BIURA I KANCELARIE

KOMU POMAGAMY

bottom of page