top of page

Redefiniujemy pojęcie luksusu.

Współczesne pojmowanie luksusu wymyka się z ram powszechnie używanej definicji. Jego celem nie jest samo posiadanie, ale wyjątkowe przeżycie z nim związane. Istotne jest doświadczanie piękna unikalnych przedmiotów i uczucia, jakie wywołują. W naszej koncepcji luksusem jest niematerialny wymiar obiektu, sięgający dalej niż jego krawędź, mający zdolność wywierania wpływu na odbiorcę, na dokonywanie zmian w jego wnętrzu. To efemeryczne wrażenia zmysłowe, dzięki którym zwykły, zdawałoby się, kontakt z przedmiotem zamienia się w prawdziwe, intymne spotkanie z fascynującą historią materiału i twórcy.

Luksus to wiedza, kim naprawdę jesteś. Ekscytujący proces poznawania i definiowania siebie, kształtowania się postmaterialnego systemu wartości. Budowanie własnej tożsamości poprzez kontakt z niecodziennym, niepowtarzalnym przedmiotem, pełnym ukrytych znaczeń i emocji autora towarzyszących procesowi tworzenia. To również odpowiedzialny i świadomy wybór, zgodny z własnymi upodobaniami, ale wbrew powszechnym trendom. Prawdziwy luksus jest autentyczny, nie na pokaz.

Autentyczność i indywidualizm.

Luksusem jest również autentyczność przedmiotu. Pewność, że to co wygląda jak kamień, drewno lub skóra - faktycznie nim jest. Nie półproduktem, który jedynie udaje lepszy surowiec. Obiekty w naszej selekcji są prawdziwe, wykonane ze szlachetnych, naturalnych materiałów przy wykorzystaniu technik tradycyjnego rzemiosła oraz innowacyjnych, niekiedy autorskich technologii. Oferujemy Ci autentyczne dzieła sztuki użytkowej, będące efektem procesów rozciągniętych w czasie, starannej i niespiesznej pracy rąk. Nietuzinkowe wzornictwo powstałe według projektów prawdziwych artystów-rzemieślników. Cechuje je walor unikatowości i rzadkości, i choć na pierwszy rzut oka mogą wyglądać podobnie, nie ma dwóch takich samych. Idealnie niedoskonałe. Naznaczone dotykiem twórcy, będącym metaforycznym zaproszeniem do nawiązania z nim bezpośredniej relacji. Odwołujące się do wrażliwości i kreujące indywidualne doświadczenia.

Znajdziesz tu przedmioty trudno dostępne, pochodzące z małych pracowni wielkich artystów, poetyckie i naprawdę wyjątkowe. Stworzone dla Ciebie i idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Luksusem jest czas. Twój czas.

Nie marnujemy go. Wykorzystujemy nowe technologie, by optymalizować i skracać czas procesu zakupowego. Sprzedajemy online i jesteśmy dostępni 24h, dlatego w każdej chwili możesz zamówić ulubione przedmioty nie wychodząc z domu, a my dostarczymy je pod Twój adres. Na całym świecie. Lubisz być bliżej i doświadczać bardziej? Chętnie zaprezentujemy Ci obiekty w zaaranżowanych przez nas przestrzeniach. Projektujemy wnętrza pod klucz, które zatrzymują czas, skłaniają do refleksji, służą kontemplacji i komfortowemu wypoczynkowi - nawet w centrum metropolii. 

bottom of page